چین کدک های روتاری اپتیکال سازنده

سازنده حرفه ای حرفه ای از سال 2001

Encoders افزایشی و مطلق همه با کیفیت بالا

تور کارخانه

Shanghai Hengxiang Optical Electronic Co., Ltd. کارخانه

گرفتن کدک های روتاری اپتیکال & Encoder روتاری با وضوح بالا اکنون!

برای درخواست نقل قول اینجا کلیک نمایید

1. Oscilloscope Tektronix (12 SETS)

اسیلوسکوپ به وضوح می تواند ولتاژ، فرکانس و فاز نقطه اندازه گیری و غیره را در نرم افزار الکترونیک، آزمایش، و تعمیر و نگهداری نشان دهد و آزمایشگاه تعمیر و نگهداری به راحتی می تواند مشکل را با مقایسه شکل موج نشان می دهد.

2. ژاپن JUKI اتوماتیک SMT ماشین (2 SETS)

دستگاه SMT اتوماتیک یک دستگاه برای قرار دادن اجزای اتوماتیک و دقیق در سرعت و دقت بالا است و مهمترین و پیچیده ترین دستگاه در کل تولید SMT است. دستگاه SMT تجهیزات اصلی در خط تولید SMT است. دستگاه SMT از دستگاه SMT مکانیکی کم سرعت به ماشین SMT متمرکز با سرعت بالا و به یک اتصال مدولار و انعطاف پذیر تبدیل شده است.

3. ماشین چاپ صفحه (3SETS)

دستگاه سنجش دیسک چهار بعدی با دقت بالا (6 SETS)

خط کش مشبک کوچک است، آسان برای ساخت، راحت نصب، دقت بالا، اندازه گیری و آسان به تقسیم سیگنال فوتوالکتریک به دست آمده است.

  

5. دستگاه پرس مطبوعات با دقت بالا (8 SETS)

دقت بالا مطبوعات دستگاه فشار وارد کردن سیگنال کنترل مانند سرعت بارگیری، جابجایی و نیروی در رابط کاربر مطبوعات است. مطبوعات سیگنال را از طریق سنسور مربوطه جمع آوری می کنند و آن را با مقدار کنترل ورودی مقایسه می کنند و سپس سیگنال کنترل مربوطه را به خروجی می رسانند و اجرا می کنند. این مکانیزم سیگنال را برای انجام اقدامات متفاوتی تقویت می کند و سرعت بارگذاری و کنترل موقعیت مکانی را بسیار انعطاف پذیر و راحت می کند.

6. ایستگاه کامپوزیتی داخلی (9SETS)

دیگر دستگاه های تست و تنظیم در لیست نیست، اگر علاقه مند، لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس